Realme 9 5G SE ve Realme 9 5G Çıkış Tarihi Açıklandı

Spread the love

Realme 9 Pro serisi geçtiğimiz ay duyurulmuştu ve şimdi sıra Realme 9 5G serisine geldi. Marka, 10 Mart tarihinde iki yeni akıllı telefonu Realme 9 5G ve Realme 9 5G SE’nin lansman etkinliğini gerçekleştireceğini duyurdu. Her iki akıllı telefonun da görüntüleri  şirketin internet sitesinde paylaşıldı.

Bunların yanı sıra GSM Arena’nın paylaştığı habere göre, Realme’nin internet sitesinde iki telefonun da 48 MP’lik bir ana kameraya sahip üç sensörlü bir kamera donanımına sahip olacağı bilgisi aktarıldı. Akıllı telefonlardan biri Snapdragon 778G yonga setinden güç alırken diğeri ise Dimensity 810 ile birlikte gelecek.

Realme

Her iki akıllı telefon da çift 5G (dual 5G) desteği barındıracak ve ince hafif gövdelere sahip olacak. Görüntülere göre, güç tuşu, aynı zamanda parmak izi tarayıcısı olarak işlev görecek. Bu nedenle Realme 9 5G ve Realme 9 5G SE’nin ekranlarının LCD türünde olacağını söyleyebiliriz.

Realme 9 5G SE’nin ekran paneli, 144 Hz yenileme hızına sahip olacak ve Realme, bu ekran yenileme hızının segmentinin en yükseği olacağını ifade ediyor. Realme 8 5G yaklaşık olarak 200 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştu. Bu nedenle Realme’nin yeni akıllı telefonlarının da aynı fiyat aralığında olması bekleniyor.

Merhaba ben Süper Tavsiye . Sizler için her konuda tavsiyeler veriyorum. Bu tavsiyeler bir dizi yada film veya bir laptop , telefon üzerine olabilir. Yada bayanlar için süpürge , tost makinesi yada kahve makinesi tavsiyesi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.