Rusya FIFA 22’den Çıkarıldı! Rusya FIFA Mobile ve FIFA 22’den Silinecek!

Spread the love

Rusya FIFA 22den çıkarıldı! Bu karar az önce EA Sports’un Twitter’ın dan açıklandı! Rusya FIFA 22 oyunundan tamamen silinecek! Rus oyunculara ne olacak? FIFA 22 Ultimate Team ve FIFA Mobile’daki Rusya uyruklu oyuncular silinecek mi? Ayrıntılar birazdan sizinle olacak!

fifa 22 rus oyuncular

Rusya FIFA 22’den Çıkarıldı!

Geçtiğimiz günlerde olan ve maalesef tüm dünyanın gözlerini üstüne çeken Rusya-Ukrayna savaşının sıçramadığı ortam yok. Rusya’nın Ukrayna’ya saldırması üzerine bazı Rus bankaları Swift’ten çıkarıldı, Euroleague’de CSKA dağılmanın eşiğine geldi, voleybol federasyonu dün Rus sporcuların men edildiğini açıkladı, (sonradan bu kararı geri çekip sadece bazı takımları ve kış voleybolu sporcularını men ettiler) şimdiyse EA Sports Rusya’yı FIFA 22’den çıkardı! Peki bu ne demek? Rusya’nın FIFA 22’den çıkarılması kararı gündeme çığ gibi düştü, EA Sports ise aşağıdaki açıklamada bulundu:

“EA Sports Ukraynalı insanların yanında duruyor ve dünya çapında birçok başka insan gibi barışı ve Ukrayna’nın işgalinin bitmesini diliyor.

Partnerlerimiz FIFA ve UEFA’nın da yaptığı gibi, EA Sports Rusya milli takımı ve diğer tüm Rus kulüplerini tüm EA Sports FIFA ürünlerinden çıkaracak. Bu ürünler FIFA 22, FIFA Mobile ve FIFA Online’i içeriyor. Ayrıca aktif olarak oyunumuzun diğer alanlarında da değişiklikler yapmayı düşünüyoruz.”

Rusya FIFA 22 silindi
Rusya FIFA 22’den Çıkarıldı!

Rusya FIFA Mobile ve FIFA Online 4’ten de Çıkarılacak!

Yanlış duymadınız, FIFA 22’den çıkarılmak Rusya için tek yaşanan şey olmayacak! FIFA Online 4 ve FIFA Mobile oyunundan da tüm Rus takımları silinecek.

Rusya FIFA 22 Oyuncularına Ne Olacak?

Açıklamada Rus oyunculara dair hiçbir şey yazmıyor. Muhtemelen oyunda sadece milli takım/rus kulüpleri vasıtasıyla olan oyuncular artık ister istemez oyundan silinecek. Ama Miranchuk, Yashin gibi Rus milli takımı/Rusya takımları ile bağlantısı olan oyunculara hiçbir şey olacağını düşünmüyoruz. Yine de gelişmeleri takip etmekte fayda var.

Savaşın durumuna göre Fıfa Adımlar Atabilir

www.supertavsiye.com

Merhaba ben Süper Tavsiye . Sizler için her konuda tavsiyeler veriyorum. Bu tavsiyeler bir dizi yada film veya bir laptop , telefon üzerine olabilir. Yada bayanlar için süpürge , tost makinesi yada kahve makinesi tavsiyesi.

Related Posts

This Post Has 3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.