Street Fighter’dan Ryu, Chun-Li ve Akuma Brawlhalla’ya Geliyor

Spread the love

brawl

Street Fighter’ın en popüler karakterleri, Ubisoft’un oynaması ücretsiz dövüş oyunu Brawlhalla’ya geliyor. Capcom serisinden Ryu, Chun-Li ve Akuma, oyunun en son “epic crossover” etkinliğinin bir parçası olarak Brawlhalla’ya geldi.

Ünlü dövüşçülere ek olarak, Brawlhalla, Street Fighter hayranlarının tanıyacağı sağlık çubukları içeren oyuna bir Street Fighter dönüşü getiren Street Brawl adlı yeni bir mod tanıttı. Modda ayrıca yeni K.O. Capcom’un oyunundan ilham alan metin ve yeni bir Satsui no Hado ifadesi yer alıyor.

Brawlhalla ayrıca Street Fighter’daki Suzaku Castle’dan ilham alan yeni bir 1v1 haritası ekliyor. Zangief, Shadaloo sembolü ve bir Hadoken’e dayanan dört yeni avatar da var.

Ubisoft tarafından yazılan Ryu, Chun-Li ve Akuma için resmi açıklamalar:

  • Ryu – Petra için epic crossover – Ryu her zaman kendini geliştirmek için bir sonraki en güçlü rakibi bulmaya çalışıyor. Tatsumaki Senpukyaku, Shoryuken ve Hadoken gibi ikonik tekniklerinin çoğu Brawlhalla’ya getirildi.
  • Chun-Li – Wu Shang için epic crossover – Dünyanın En Güçlü Kadını, rakiplerine nasıl tekme atılacağı hakkında bir iki şey öğreteceğinden emin. Spinning Bird Kick ve Kikosho gibi kendi tekniklerini Brawlhalla’ya getiriyor.
  • Akuma – Val için Epic Crossover – Tanrıları yenmeye odaklanan Master of the Fist, onları gerçekten titretmeye hazır. Tatsumaki Zankukyaku ve Zanku Hadoken teknikleri ile birkaç diğer teknikle nihai güce ulaşacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.