Yakuza Geliştiricisi RGG Studio, Birden Fazla Duyurulmamış Oyun Geliştiriyor

Spread the love

Japon basın kuruluşu Den Famitsu Gamer’ın yakın zamanda gerçekleştirdiği bir röportajda, Yakuza serisinin geliştiricisi RGG Studio Başkanı Masayoshi Yokoyama, şu anda geliştirilmekte olan birçok duyurulmamış oyun olduğunu doğruladı.

Masayoshi Yokoyama, şu anda Yakuza 8 haricinde stüdyonun geliştirmekte olduğu oyunlar hakkında konuşamasa da yeni oyunlar çıkarmak için ekibin son sürat çalıştığını açık bir şekilde ifade etti. Zaten kasım ayında Yokoyama, RGG Studio’nun Yakuza veya Judgment serisine ait olmayan yeni bir oyun üzerinde çalıştığını doğrulamıştı. Bu oyunun ne olabileceğine dair hala herhangi bir bilgi yok.

Yakuza Like A Dragon

Yokoyama ve ekibinin ne planladığı hakkında daha fazla şey duymadan önce, büyük bir ihtimalle yakın gelecekte Yakuza 8’in piyasaya sürüldüğünü göreceğiz. Çok uzun bir süredir devam eden Japon rol yapma oyunu serisinin çıkacak olan yeni oyununda, Yakuza: Like A Dragon oyunundaki ana kahraman olan Ichiban Kasuga’nın hikayesi devam ettirilecek.

Ekim 2021 tarihli bir blog yazısında Yokoyama, “Bu oyun şu anda yapımcı Sakamoto ve yönetmenler Horii, Ito ve Mitake tarafından geliştiriliyor. Ben Takeuchi ve Furuta ile birlikte hikaye üzerinde çalışıyoruz.” demişti ve stüdyonun, devam oyununun hem farklı hem de aynı hissettirmesini istediğini dile getirmişti.

Merhaba ben Süper Tavsiye . Sizler için her konuda tavsiyeler veriyorum. Bu tavsiyeler bir dizi yada film veya bir laptop , telefon üzerine olabilir. Yada bayanlar için süpürge , tost makinesi yada kahve makinesi tavsiyesi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.